ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ NEWS

ΟΦΗ – Παναιτωλικός 1-0 – aitoloakarnanianews.gr

Κ19: ΟΦΗ – Παναιτωλικός 1-0

Παρά την πολύ καλή εμφάνιση η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού γνώρισε την ήττα από τον ΟΦΗ στο Ηράκλειο με 1-0. Η ομάδα μας είχε αρκετές χαμένες ευκαιρίες και δύο δοκάρια με τον Μπελεβώνη για να πάρει το προβάδισμα, αλλά δέχτηκε γκολ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων με σουτ του Φωτιάδη.

Αγωνίστηκαν οι: Κοντογιάννης, Αναστασόπουλος, Σοροβός, Παναγιωτίδης (77’ Ντούκας), Μπελεβώνης (91’ Κρανιώτης), Σκόνδρας, Παπανικόπουλος (46’ Δημητρίου), Βασίλας (46’ Λαμπρίδης), Λαζαρίδης, Δήμος, Τσάκνης (64’ Τρομπούκης).

ΟΦΗ – Παναιτωλικός: Πρόβα για τους Κρητικούς, πιο σοφός ο Παναιτωλικός

Γίνετε μέλη στην ενημερώτικη ομάδα της Αιτωλοακαρνανίας. Ενημερώστε, ενημερωθείτε και σχολιάστε τα πάντα ελεύθερα ΕΔΩ!

Για τα άρθρα που αναδημοσιεύονται εδώ με πήγη, ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρουμε καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την ιστοσελίδα.