Athens Kallithea – Παναιτωλικός: Τα τρία γκολ του πρώτου ημιχρόνου στο Ελ Πάσο (vids)

«Βροχή» από γκολ στο πρώτο μέρος της αναμέτρησης ανάμεσα στην Athens Kallithea και τον Παναιτωλικό.

Γκολ και θέαμα στο πρώτο 45ο λεπτό ανάμεσα στην Athens Kallithea και τον Παναιτωλικό, στη ρεβάνς του Κυπέλλου για τη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδος.

Ο Παναιτωλικός ήταν αυτός που πήρε κεφάλι στο σκορ, μόλις στο 7ο λεπτό της αναμέτρησης. Ο Μπρούνο Ντουάρτε πήδηξε πιο ψηλά από όλους μετά την εκτέλεση φάουλ του Λιάβα και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0. Πέντε λεπτά αργότερα, ο Χουάνπι πέτυχε ένα τρομερό γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ και έγραψε το 2-0.

Η ομάδα της Καλλιθέας μείωσε στο 36ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Λουκίνα να κερδίζει τους πάντες στον αέρα και να γράφει το 2-1 με μια κεφαλιά-οβίδα!